Switch to English
CZ UK

Objednej se

+420 542 210 245
+420 602 101 949Zeptej se

Partneři

Aktuality


Toužíte po rovné, hladké a lesklé struktuře vlasu?

Nyní již nemusíte dělat kompromisy. Díky našemu speciálně vyškolenému stylistovi můžete vyzkoušet trvalé narovnávání vlasů pomocí exkluzivní patentované technologie Bio ionic ReTex. První profesionální vlasová péče, která využívá Komplex přirozených iontů k ozdravení a obnově struktury vlasů (uhladí, vyrovná a dodá lesk)
Narovnávání je vhodné pro vlasy přírodní, barevné i melírované. Pro krepaté a vlnité vlasy.
KONZULTACE NUTNÁ!!!!!

Máte rádi neomezené možnosti a svobodu?

Využijte možnosti firemních balíčků (možno zahrnout také do nákladů firmy), které náš salon nabízí. Balíček nabízí spoustu kombinací celoročně neomezených služeb v různém rozsahu. Kombinací je mnoho, stejně jako potřeb našich klientů. Pokud byste měli o některých z našich balíčků zájem, pak se pro více informací obraťte na naše recepční nebo směřujte své dotazy na email info@jacobstylers.cz.

Caffé Fratelli z rukou Toni&Guy Brno!

22. 9. 2010 byla slavnostně otevřena 1. z řady kosmopolitních kaváren Fratelli Caffé. Fratelli Caffé je mezinárodní síť kaváren, která tímto dnem vstupuje na Český a Slovenský trh.

Kosmopolitní kavárna s londýnským espritem a tradicí italských specialit Vám přináší "konečně dobrou kávu" také do Brna. V designovém prostředí Vám nabídneme jak klasické druhy káv, tak i specialitu v podobě ledového cappuccina.

NOVINKA: Tangle Teezer

Tangle Teezer

Tangle Teezer je profesionální kartáč určený k rozčesávání vlasů. Vytvořil jej kolorista celebrit Shaun P. a jeho výsledky ohromily celý kadeřnický průmysl pakticky ze dne na den! Je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet cen (např. Kartáč roku 2010 dle časopisu Cosmopolitan) a k dostání je v těch nejlepších kadeřnických salónech po celém světě. Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a během chvíle jemně a bez namáhání rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy - mokré i suché. Zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk.

Zázračný kartáč Tangle Teezer se skvěle hodí pro všechny typy vlasů včetně vlnitých a prodloužených. Bezbolestné rozčesání s nadšením uvítají i děti, které tento kartáč překřtily na "kouzelný". Právě pro malé princezny Tangle Teezer vytvořil kouzelný květináč se snadno uchopitelným kartáčem ve tvaru květiny, který v sobě ukrývá dostatek místa na sponky a gumičky.