Switch to English
CZ UK

Objednej se

+420 542 210 245
+420 602 101 949Zeptej se

Partneři

Tým profesionálů

Jakub

JAKUB BUDÍNSKÝ                                          

SENIOR STYLE DIRECTOR

Martina

MARTINA TOMKOVÁ 

TECHNICAL DIRECTOR

Luděk

LUDĚK CHROMÝ

STYLE DIRECTOR                                          

SENIOR TECHNICIAN

Petra

PETRA VYKLICKÁ

MANICURE-PEDICURE

 


 

NIKOLA VYMAZALOVÁ

SENIOR TECHNICIAN

PETRA NOVÁKOVÁ

STYLIST

KAREL STRMISKA

STYLIST

 

 

 

 

 

 

O salonu

Toni a Guy Mascolo otevřeli svůj první londýnský salón roku 1963. Během let doslova z ničeho vybudovali veleúspěšnou mezinárodní síť a prestižní značku. Dnes je po celém světě kolem pěti stovek kadeřnických salonů TONI&GUY, brněnský salon přibyl do této početné a prestižní rodiny na jaře roku 2009. Už za několik měsíců získal své výsadní postavení - stal se například hlavním partnerem módních přehlídek posledních ročníků veletrhu STYL KABO, je hlavním partnerem doprovodného programu PGA TOUR grandfinále, česal "módní Oscary" Elle Style Awards 2009, pražskou přehlídku Vivienne Westwood, ale třeba i benefiční koncert Nadace Terezy Maxové...

Pětičlenný tým má zkušenosti z Londýna i prvního pražského salonu TONI&GUY v Čechách.
Značku Toni&Guy jsme provozovali v Brně od roku 2009 do 2013. Je na čase postavit se na vlastní nohy a vytvořit nezávislou značku, která se nebojí experimentovat.
Nová značka Jacob & The Stylers bude budovat novou špičkovou akademii, kde absolventi londýnské akademie Toni&Guy budou předávat zkušenosti všem zájemcům o nadstandardní kvalitu střihů a stylingu.

DOKONALOST BEZ KOMPROMISŮ

Propracované a absolutně čisté střihy, které udávají směr na nejprestižnějších přehlídkách a soutěžích. Účes působí zcela harmonicky a drží tvar dva až tři měsíce.

VYSOCE INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Jedinečnost si žádá vysoce individuální přístup na jehož konci je neopakovatelné dílo. I ty nejžhavější módní kreace a trendy jsou vždy přizpůsobeny konkrétnímu člověku.

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

Moderní design, elegantní interiér a vždy něco navíc. Přízemí patří stylistům, v patře sídlí koloristky a manikúra, suterén ukrývá zázemí salonu a pedikúru.

MAXIMÁLNÍ KVALITA: ZBRAŇ PROFESIONÁLŮ

Laky, které nezatěžují vlasy a lehce se rozčesávají, pěny dodávající účesu objem, vyživující kondicionéry a šampony - to jsou produkty péče o vlasy značek TONI&GUY a LABEL.M a KÉRASTASE.

HOLLYWOODSKÁ MANIKÚRA A PEDIKÚRA: O.P.I.

U nás dostanete komplexní servis včetně relaxační "lázeňské" manikúry a pedikúry provotřídní americké kosmetiky O.P.I...

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY

Pracujeme pouze se špičkovými technologiemi a nejnovějšími trendy v oboru - vyzkoušejte například maximálně šetrné narovnávání vlasů metodou iontové obnovy struktury Bio Ionic.

INOA: REVOLUCE V BARVĚ

INOA, to je barva budoucnosti, první oxidační barvící systém bez amoniaku s exkluzivní technologií SOB. V salonu najdete i luxusní produkty péče o vlasy Kérastase Paris.

POUZE PRO STUDENTY

Podporujeme studenty! Každé úterý speciální akce na střih a styling: oproti studentské kartě zaplatíte 20% - 50% z ceny!